gruztrans.pl

Szybki kontakt telefoniczny: 530 265 402 w godzinach od 07:00 do 17:00 

Pozbądź się gruzu z budowy lub posesji. Skutecznie.

GruzTrans

Zleć nam wywóz gruzu z Łodzi.
Podstawimy kontener i usuniemy odpady jeszcze dziś.

Czym zajmuje się nasza firma?

Sprawdź, co wchodzi do aktualnej oferty naszej firmy transportowej.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze kontenerów oraz usuwaniu różnego rodzaju odpadów, śmieci, ziemi oraz innych nieczystości z posesji prywatnych i publicznych. Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem rynkowym oraz zgranym zespołem specjalistów, którzy pozostają do Państwa dyspozycji na każdym z etapów realizacji zamówienia.

Gruz Trans obsługuje zarówno klientów indywdualnych, jak duże i małe przedsiębiorstwa. Współpracujemy z deweloperami, firmami wykonawczymi, a także podmiotami zarządzającymi nieruchomościami oraz osobami, które chcą pozbyć się gruzu oraz odpadów budowlanych ze swojego domu, mieszkania lub ogrodu.

Nasze kontenery są wykorzystywane m.in przy:

Wśród standardowych jednostek ładunkowych, jakimi się posługujemy trafiły:

Zespół Gruz Trans odbiera rzeczy o dużych gabarytach, a w tym m.in produkty meblarskie, stare szafy, stoły, kredensy, fotele i komody

Usuwamy także czysty gruz, ceramike, cegły i beton. Nasze mniejsze kontenery mogą pomieścić także ziemię (także: drzewka, gałęzie, liście, kwiaty, trawę) a także materiały izolacyjne oraz inne odpady sezonowe, które sa efektem porządkowania nieruchomości.

Nasza firma zapewnia także wywóz wszelkich innych śmieci, które nie mieszczą się w standardowych kategoriach, a w tym: papy, wełny oraz wszystkich materiałów izolacyjnych, gipsu, pustaków, opakowań, folii i drewnianych elementów konstrukcyjnych obiektów mieszkalnych oraz użytkowych.

Prosimy o skontaktowanie się z obsługą naszej firmy w celu omówienia szczegółów zlecenia za pośrednictwem formularza lub telefonicznie.